Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí

Olympijské hry

- červen 2009

Olympijské hry - červen 2008

Projekt ve spolupráci se ZŠ Raková - Slovensko, Podstavova škola v Poznani - Polsko, Gymnázium publiczne - Polsko
Na přelomu května a června jsme uspořádali Olympijské hry s těmito školami. Každá škola připravila krátké texty k OH v různých letech a následně hry proběhly. Všechny výsledky byly sepsány a výběr nejlepších 3 z každého ročníku zaslán nám do ZŠ Stará Ves n. Ondřejnicí. Výsledky jsme následně vyhodnotili a uveřejnili pro naše partnery na Twinspace.
Protože jsme chtěli také zapojit více žáků při zpracovávání informací o OH, vytvořili jsme prezentace našich známých i méně známých sportovců.

Všechny výsledky, jejich srovnání a vyhodnocení škol proběhlo i na stránkách Twinspace, aby se k výsledkům dostaly i ostatní školy. Ve škole jsme provedli seznámení s prohlédnutím fotek, prezentací, výsledků. Vzhledem k pokročilému času nám další práci přerušily prázdniny. Hned po ukončení prázdnin rozešleme diplomy a začneme uvažovat o něčem následujícím.

Srovnání výsledků zúčastněných škol

Olympijské hry
ve Starí Vsi

Gymnázium v Polsku