Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí

Školní rok 2015/2016

Den s rodiči a dětmi - 27. 5. 2016

Výsledky dotazníkového šetření v MŠ   přehled zde

Odevzdáno bylo 35 dotazníků z celkového počtu docházejících 84 dětí. Možnost vyjádřit se dotazníkovou formou k předškolnímu vzdělávání tak využila necelá polovina rodičů.  Od rodičů, kteří tuto možnost využili, nás těší podpora aktivit, které se v MŠ uskutečňují nad povinný rámec.

Děkujeme také za vzkazy, které jste nám psali. Celkem nám vzkazy napsalo 15 rodičů. 5 bylo velice pozitivních a povzbuzujících do další práce s vašimi dětmi. 7 vzkazů se týkalo zájmových kroužků, akcí pro děti a s dětmi. 3 vzkazy se týkaly personálních a organizačních záležitostí, dva připomínkovaly internetové stránky. Přestože jsou tyto vzkazy ojedinělé, bereme je na vědomí a děkujeme za váš zájem.

Protože se nejčastější dotazy týkaly zájmových kroužků a aktivit dětí, přikládáme pro lepší orientaci v problematice stanovisko České školní inspekce, jež se tímto zabývá.  ČŠI

Přednáška předních odborníků. Doporučujeme ke shlédnutí.

14.

připravuje

Yvetta Kunzová

e-mail: yvetta.kunzova@seznam.cz