Plán akcí 9/1/2020 - 9/30/2020

  • 1/9
    Tuesday
    Slavnostní zahájení školního roku
    08:30 - 10:00 Varianta příznivé počasí: před hlavní budovou školy . Nepříznivé počasí - ve škole - rodiče prvňáčků s rouškou, ostatní počkají své děti před budovou školy. Oběd od 10 hodin dle rozpisu.
  • 2/9
    Wednesday
    Třídnické práce - odevzdávání učebnic
    Jednotlivé třídy končí takto: 1.tř. konec v 10 hodin; 2. tř. v 11.05 3. a 5. tř. v 11.20; 4.A,B v 11.40 6. A, B ve 12 hodin, 7. a 8. tř. ve 12.20 9. A, B ve 12.40
  • 3/9
    Thursday
    Třídnické práce
    Jednotlivé třídy končí takto: 1.tř. a 2. tř. konec v 11.05 hodin; 3. a 5. tř. v 11.20; 4.A,B v 11.40 6. A, B ve 12 hodin, 7. a 8. tř. ve 12.20 9. A, B ve 12.40
  • 4/9
    Friday
    Den v přírodě
    za příznivého počasí, jinak výuka dle rozvrhu hodin
  • 5/9
    Saturday
  • 6/9
    Sunday
  • 7/9
    Monday
    Pitný režim
    začíná v pondělí 7. 9. Platí pouze prvňáčci a noví žáci, ostatní ne.
  • 8/9
    Tuesday
    Plavání 1. a 2. tř.
    odjezd 9.15 do Brušperka, . třída a polovina první třídy
  • 9/9
    Wednesday
    Adaptační kurz pro 6. třídy
    Velká cena malých zoologů
    08:00 - 11:30 ZOO Ostrava
  • 10/9
    Thursday
    Adaptační kurz pro 6. třídy
  • 11/9
    Friday
    Adaptační kurz pro 6. třídy
  • 12/9
    Saturday
  • 13/9
    Sunday
  • 14/9
    Monday
  • 15/9
    Tuesday
    Plavání 1. a 2. tř.
    odjezd 9.15 do Brušperka, . třída a polovina první třídy
  • 16/9
    Wednesday
    Školení vedení, ICT - možnosti onlin výuky
    09:00 - 10:00
    Plavání 3. třída
    09:15 - 12:00 Frýdek-Místek, odjezd v 9.15
  • 17/9
    Thursday
    Výstava - Leonardo da Vinci
    Jedna z akcí k projektovému týdnu.
  • 18/9
    Friday
  • 19/9
    Saturday
  • 20/9
    Sunday
  • 21/9
    Monday
  • 22/9
    Tuesday
    Plavání 1. a 2. tř.
    odjezd 9.15 do Brušperka, . třída a polovina první třídy
    Třídnické schůzky
    16:00 - 17:00 Ve škole se třídnických schůzek účastní v 16 hodin pouze rodiče žáků 1. třídy. Ostatní obdrží informace od svých třídních učitelů prostřednictvím emailu.
  • 23/9
    Wednesday
    Plavání 3. třída
    09:15 - 12:00 Frýdek-Místek, odjezd v 9.15
  • 24/9
    Thursday
  • 25/9
    Friday
  • 26/9
    Saturday
  • 27/9
    Sunday
  • 28/9
    Monday
  • 29/9
    Tuesday
    Plavání 1. a 2. tř.
    odjezd 9.15 do Brušperka, . třída a polovina první třídy
  • 30/9
    Wednesday
    Plavání 3. třída
    09:15 - 12:00 Frýdek-Místek, odjezd v 9.15

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"